In een vorig bericht heeft U kunnen lezen, dat we een eigen Kookboek hebben uitgegeven: De Huiskamer Kookt. Voor de geregelde bezoekers en onze vrijwilligers hebben we nu een Kerstattentie: ze krijgen het Kookboek gratis. Dat is mogelijk geworden door een bijdrage van

Kookboek van en door de Huiskamer van Elst

de gemeente Overbetuwe. Die heeft 100 kookboeken gekocht om die ter beschikking te stellen van de geregelde bezoekers van de Huiskamer. Geweldig bedankt. Ook de overige regelmatige bezoekers + onze vrijwilligers krijgen het boek gratis. Dat is mogelijk door de vele donaties van bewoners, die een €7,50 cheque van doneerden of afgaven. Naast het kookboek doen we er ook nog een kleine verrassing bij en dat “mot nog efkes een verrassing blieven”. De betreffende bezoekers en de vrijwilligers hebben allemaal al een persoonlijk bericht gehad, dat het mogelijk is om het pakketje persoonlijk af te halen op zondag 13 december, op Kokkeland 17 bij Aster. Dat doen we op een Corona veilige manier en in kleine groepjes. Ze kunnen er ook voor kiezen om het door een vrijwilliger bij hen thuis af te laten geven.

Categorieën: Nieuws

0 reacties

Geef een reactie

Avatar plaatshouder

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *